Faqja Kryesore Hoteli Dhomat Spa Konferenca Kontakt
PRENOTO NJE DHOME
Sherbimi do te jete aktiv se shpejti:

Nga Data:
Deri ne Date:
Te rritur:
Femije:
informacion kontakti:

Adresa: Hotel Dardha
Dardhe
Korce, ALBANIA

Tel: +355 682053369

Tel: +355 682060362

Hotel Dardha
Hotel Dardha Kontakt:

Hotel Dardha


Hotel "Dardha" ****
Dardhe, Korce
Albania

Tel: +355 682053369 
Tel: +355 682060362

E-mail:
info@hoteldardha.com prenotime@hoteldardha.com

Website:
hoteldardha.com


DArdha:Dardha, nje fshat i vogel malor i Shqiperise juglindore dhe per shume kohe ne gjendje te braktisur, sot po perjeton nje ringjallje te vertete. Pasuria e historise dhe tradites bejne Dardhen nje nga pikat turistike me te bukura te Shqiperise.

Pak Gjeografi!

Dardha ėshtė njė fshat malor midis maleve e pyjeve, njė bukuri e rrallė natyrore. 20 km nė juglindje tė Korēės, nė njė lartėsi 1 344 m, Dardha ofron njė klimė shumė tė shėndetshme e ajėr tė pastėr. Sportet dimėrore, sidomos skitė, tėrheqin turistė tė apasionuar pas tyre.
© 2010 Hotel Dardha. Te Gjitha te Drejtat e Rezervuara
Kontaktoni